Skład osobowy Rady Miejskiej w Mirosławcu - Kadencja 2010-2014

 

Skład osobowy Rady Miejskiej w Mirosławcu

VI kadencja 

2010-2014

L.p.

   Nazwisko i imię  

     Funkcja  

Okręg wyborczy nr

1. Czech Piotr Przewodniczący 1
2. Gębarowski Zenon Wiceprzewodniczący 1
3.

Dariusz Bartosik (do 17.01.2011 r.)

Beer Janusz

radny 2
4 Biegańska - Pańczyk Katarzyna radna 2
5.

Janina Borowiec (do 01.12.2011 r.)

Juszczyk Bartosz

radny 1
6. Kłos Iwona radna 6
7. Nowak Henryk radny 4
8. Nuszkiewicz Elżbieta radna 2
9. Pusiarska Justyna radna 3
10. Romaniuk Bolesław radny 5
11.

Sabara Dorota (do 20.12.2011 r.)

Plewa Grzegorz

radny 4
12. Suchojad Piotr radny 1
13. Wiese Stanisław radny 6
14. Zdanowicz Ewelina radna 5
15. Zielonka Magdalena radna 2

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Wroński Robert 13-12-2010 10:18:34
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Monika Kędzia 09-11-2010
Ostatnia aktualizacja: Monika Kędzia 06-05-2015 09:39:09